Wskazówki, jak schudnąć 5 funtów w tydzień

ważenie z utratą wagi o 5 kg tygodniowo

Lato jest tuż za rogiem, wiele kobiet szuka idealnego sposobu na zrzucenie co najmniej pięciu funtów w ciągu zaledwie jednego tygodnia. W rzeczywistości jest to całkiem możliwe, jeśli ściśle przestrzegasz ważnych wskazówek. Po siedmiu dniach będziesz mógł podziwiać swoje odbicie w lustrze.

Woda oczyści toksyny i pomoże schudnąć

Na pierwszy rzut oka zrzucenie pięciu kilogramów wydaje się misją nie do wykonania. Jednak w rzeczywistości tak nie jest.

Pij więcej wody

Woda jest naturalnym oczyszczaczem toksyn i toksyn. Wspomaga pracę nerek i przyspiesza eliminację niebezpiecznych substancji z organizmu. W sumie ma pić około 30 ml na 1 kilogram wagi dziennie. Najlepiej dawać pierwszeństwo zwykłej czystej wodzie bez gazu. Rano pół godziny przed śniadaniem należy wypić szklankę płynu, najlepiej ciepłego. Możesz również dodać świeży sok z cytryny, jeśli chcesz. Pomoże to poprawić trawienie i funkcjonowanie przewodu pokarmowego. Jeśli chodzi o picie w ciągu dnia, lepiej preferować słabe herbaty, a także herbaty ziołowe - rumianek, pietruszka. Pomagają pozbyć się obrzęków i mają pozytywny wpływ na organizm. A zielona herbata ma działanie tonizujące.

2 dni 1200 kalorii

Utrata wagi zwykle zajmuje tyle samo czasu, ile zajęło przybranie na wadze. Pierwszym krokiem jest przejrzenie diety, wykluczenie wysokokalorycznych pokarmów i jednocześnie nie zapominanie o sporcie. A przejście na ścisłą dietę od razu jest błędem. W rezultacie metabolizm zwolni i będzie się tylko pogarszał. W jamie brzusznej i po bokach mogą pojawić się złogi tłuszczu, a mięśnie staną się całkowicie słabe. Dlatego ważne jest właściwe podejście. W pierwszych dwóch dniach diety należy jeść w taki sposób, aby całkowita zawartość kalorii w ciągu dnia nie przekraczała 1200 kcal. A nadzieja na noc jest przeciwwskazana. Kolacja powinna nastąpić nie później niż 2-3 godziny przed snem. Jeśli uczucie głodu nie pozwala zasnąć, należy wypić szklankę wody.

Aby schudnąć, należy zrezygnować z cukru i produktów z nim związanych.

Bez cukru i bez soli

To kolejna ważna zasada utraty wagi w ciągu tygodnia. Tak więc z diety należy wykluczyć wszystkie pokarmy, a także napoje zawierające cukier. Mogą to być produkty piekarnicze, ciasta, torty, lody, torty, wyroby cukiernicze i inne. Ponadto w diecie powinno być minimum soli. Zatrzymuje wodę i tym samym powoduje obrzęk. Najlepiej unikać słodkich suszonych owoców i niedojrzałych bananów. Mogą powodować fermentację w jelitach. Z warzyw musisz ograniczyć te, które mogą powodować wzdęcia - rośliny strączkowe, kalafior. Ale dieta powinna zawierać chude ryby, białe mięso z indyka i kurczaka, a gotowane warzywa nadają się do przybrania. Również w menu mogą znajdować się niskotłuszczowe produkty mleczne, takie jak twarożek, jogurt, fermentowane mleko pieczone, kefir, jogurt i inne. Odchudzanie może obejmować w diecie słodko-kwaśne owoce, świeże warzywa, zupy i gulasze.

rozładunek

Dni postu na odchudzanie to tylko dar niebios. Pomagają pozbyć się nadmiaru płynów, czyli obrzęków, usuwają resztki niestrawionego pokarmu, toksyny i toksyny. Musisz spędzić tylko 1-2 takie dni w tygodniu. Ale ważne jest, aby być tutaj ostrożnym. Jeśli są jakieś problemy zdrowotne lub choroby przewlekłe, lepiej nie spędzać dni na czczo. Jeśli nie ma przeciwwskazań, warto spróbować. Tak więc rozładunek można zorganizować na brązowym ryżu. Owsianka jest gotowana i spożywana przez cały dzień w małych porcjach. Wystarczy namoczyć 300 gram płatków przed snem, rano spłukać i ugotować. Ale nie można mówić o oleju i soli. W dzień postu powinieneś pić więcej wody. Rozładunek można również przeprowadzić na kefirze, twarogu. W ten sposób możesz nasycić organizm wapniem. W ciągu dnia można zjeść około 600 gram 5% twarogu i wypić 1 litr kefiru 1%. Powinno być 6 razy 100 gramów sfermentowanego produktu mlecznego, za każdym razem popijając kefirem.